Laagri territooriumil viibimise reeglid

 1. Laagri territooriumile on keelatud tuua narkootikume, alkoholi, pürotehnikat, kergestisüttivaid ja radioaktiivseid, mürgiseid, tundmatuid aineid, samuti tera- ja tulirelvi. Ülaltoodud ainete avastamisel saadetakse puhkaja laagrist kohe välja.
 2. Puhkekeskuse territooriumil on keelatud alkoholi, energiajookide, narkootikumide, elektrooniliste sigarettide ja tubaka tarbimine.
 3. Ruumidest lahkudes tuleb kontrollida, kas kodumasinad, elektriseadmed, tuled on välja lülitatud.
 4. Vara kahjustamine on keelatud. Seintele, laudadele, vooditele ja muule varale joonistamine on keelatud. Vara kahjustamise korral maksab hüvitise vanem/eestkostja või puhkaja koostatud akti alusel.
 5. Ruumides on keelatud kasutada elektriboilereid, lahtist tuld (tikud, küünlad) ega tuleohtlikke aineid.
 6. Tulekahju või muude ohtlike juhtumite korral tuleb teavitada KÕIGEST PUHKEKESKUSE TÖÖTAJAT või helistada numbril 112.
 7. Puhkekeskuse territooriumil tuleb säilitada vaikus kella 23.00-7.00
 8. Kõik laagris osalejad peavad järgima laagrireegleid, päevakava ning õpetaja ja laagri korraldaja juhiseid. Raskete rikkumiste korral võtab laagri juhtkond ühendust vanemate või eestkostjatega, vajadusel võib lapse koju saata ilma teenuse eest raha tagastamata.
 9. Laps ja töötaja peavad laagrisse jõudma tervena. Erijuhtudel tervishoiutöötaja nõusolekul võib laagrisse vastu võtta ka lapse.
 10. Laagri territooriumilt lahkumine ilma saatva täiskasvanuta on KEELATUD.
 11. Üksi, ilma täiskasvanuteta rannas viibimine ja üksi ujumine on KEELATUD.
 12. Osalejad on kohustatud hoidma korras ruumi, kus nad elavad. Alates 10. eluaastast koristavad lapsed ise oma tubasid.
 13. Väärisesemed ja mobiiltelefonid antakse hoiule õpetajale (muidu laager väärisesemete eest ei vastuta). Puhkusel olevad lapsed saavad telefoni 2 korda päevas: peale hommiku- ja õhtusööki või vajadusel.

Ostukorv

0
image/svg+xml

Ostukorv on tühi.

Jätka ostlemist